В Кривом Роге забрали двоих детей у пьяной матери

Полиция Кривого Рога изъяла двух детей у нетрезвой матери, которая спала на остановке общественного транспорта. Инспекторы ювенальной превенции доставили детей в больницу, а на мать составили административный протокол за невыполнение родительских обязанностей. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

мать

- 2 вересня до поліції надійшло повідомлення від мешканців міста про те, що на зупинці громадського транспорту на території Покровського району на лавці спить жінка, а біля неї перебуває двоє дітей. Співробітники поліції спільно зі спеціалістами служби у справах дітей встановили, що така ситуація могла становити загрозу для життя та здоров’я дітей, тому хлопчиків віком 2-х і 4-х років вилучили у нетверезої матері. Наразі їх влаштували до лікарні для подальшого обстеження.
Інспектори ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну бесіду про виконання нею батьківських обов’язків та склали адмінпротокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Матеріали направлені до суду.

Метки: дети, пьяная мать, ювенальная превенция