В Кривом Роге военком «помогал» уклониться от призыва за 1 тыс. дол.

В Кривом Роге задержан начальник местного отдела Криворожского РТЦК и СП. За освобождение от призыва на срочную военную службу призывника, требовал и получил от него неправомерную выгоду в сумме 1000 долл. США. Об этом сообщает Специализированная прокуратура в военной и оборонной сфере Южного региона.

- За процесуального керівництва Криворізької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері викрито та затримано начальника одного з місцевих відділів Криворізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди, бездіяльності військової влади (ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 426 КК України), - отмечается в сообщении. - За даними слідства, вказаний керівник підрозділу, за нездійснення призову на строкову військову службу у Збройні Сили України призовника, вимагав та одержав від нього неправомірну вигоду в сумі 1000 дол. США.

22.10.2021 р., під час скоєння злочину начальника відділу затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі тривають слідчі дії, обшуки за місцем фактичного проживання та роботи затриманого.

Крім того, військовослужбовцю готується повідомлення про підозру, а також клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Дніпрі) Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві.

Оперативний супровід – слідчі третього оперативного відділу (з дислокацією у м. Дніпрі) Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві.

прок прок_2 прок_3

прок_4

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Метки: взятка