В Кривом роге влюбленные сыграли настоящую свадьбу лишь спустя 40 лет

Из-за родителей влюбленным не удалось торжественно отпраздновать свадьбу, поэтому они сделали это после 40 лет совместной жизни. Вот что сообщила об этом важном для семьи событии сотрудница РАГСа Елена Эльтерман.

-Їм було менше 18 років, коли Юрій побачив Валентину (красуня за кермом новенького мотоцикла ‚Ява‘).. Він теж ‚явіст‘, стежив за нею і довідався, де живе, почав приїжджати в спільні компанії, приділяти їй увагу і все ж таки він підкорив її своєю добротою, любов'ю та ніжністю. Вона була не такою і не в той час (думка його батьків), а він був з пороком серця і не тим, кого бачили поруч з нею її батьки. Але він вже через пару місяців вдягнув першу жартівливу фату з накидки на подушки і запропонував бути разом назавжди. Незабаром повинно було бути гучне свято, але його батьки відвезли його проти волі і сховали. Вона не розуміла, їй було нестерпно, вона плакала.. він приїхав через час і дуже просив вибачення за біль. І вдруге, вже не сказавши нікому, крім боярина та дружки (вони справжні були і сьогодні на церемонії), 02.11.1979 року вони таємно розписалися в іншому місті, щоб ніхто не завадив, і за закритими на замок дверима тихо відзначили своє свято.

Далі було непросте, але щасливе життя в любові. Двоє діток, будинок своїми руками, багато друзів, багато пригод, багато підтримки один одного в складних життєвих ситуаціях, бідність і достаток, хвороби та здоров'я, але завжди разом (називають себе сеамскімі близнюками), читають думки і бажання один одного без слів.

Зараз 40 років разом і все так же в любові. Вона все життя мріяла про справжнє весілля, якого тоді не було, і ось зараз все по справжньому. Наречена, «ЗАГС», фата, і буде застілля з гучними гостями, і навіть був ранок нареченої.. Мрії повинні збуватися! У душі їм по 18, вони все так же вміють любити, бути добрими, щедрими на щастя, але до цього стану за 40 років додався досвід, мудрість, спокій. Вони вінчані перед Богом, а тепер і перед близькими людьми закріпився союз двох люблячих людей.

Вони й досі закохані друг у друга, вони просто неймовірні! Вони - це приклад того, що кохання, щире та віддане, ніколи не згасає!

свад_ба_3 свадб_а_2 свод_ба

Метки: свадьба