В Кривом Роге умерла талантливый педагог и руководитель

Преждевременная смерть от онкозаболевания постигла директора коммунального учреждения «Учебно-реабилитационный центр» Татьяну Любченко. Об этом со ссылкой на департамент образования и науки Криворожского городского совета сообщает krlife.
«6 травня попрощалися і провели в останню путь талановитого і чуйного педагога, мудрого керівника і високоосвічену інтелігентну людину.
Тетяна Анатоліївна розпочала свою педагогічну діяльність з 1984 року. Майже шістнадцять років обіймала посаду директора дитячого будинку №2, який вихованці ласкаво називали «будинок з вікнами до сонця». З 2013 року – працювала директором КЗ «Навчально-реабілітаційний центр». Вона ніколи не боялася труднощів, згуртовувала колектив і націлювала його на поступ іти вперед. Вона була тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодувала ні сил, ні часу, щоб втілити всі свої задуми.
За результативність роботи нагороджувалася нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Орденом ІV ступеня «За трудові досягнення» Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки. Була кавалером відзнаки виконкому Криворізької міської ради – нагрудного знаку «За заслуги перед містом»,- отмечается в сообщении.

педагог
Ране мы писали о том, что в Днепре одна за другой умерли две замечательные учительницы.

Метки: светлая память