В Кривом Роге умер участник освобождения Днепропетровщины

С глубокой скорбью сообщаем, что скончался Донченко Иван Яковлевич - участник боевых действий, инвалид Второй Мировой войны. Человек – легенда Ингулецкого района. На странице исполнительного комитета Ингулецкого районного в городе Кривом Роге совета о ветеране рассказывается следующее.

ветеран

- Іван Якович народився 24 квітня 1925 року у м. Кривий Ріг. По закінченню школи, у травні 1942 року, був призваний до армії. Брав участь у боях на Курській Дузі, у Сталінграді, у Корсунь-Шевченківській та Нікопольсько-Криворізькій операціях, форсуванні Дніпра, визволенні Дніпропетровщини, України та країн Європи. У 1944 році отримав поранення. Свій бойовий подвиг завершив у 1945 році в складі 138 артилерійської бригади в Берліні.
Після війни працював на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті. Мав майже 30 років трудового стажу.
Донченко І.Я. багато років був членом президії районної ради ветеранів, брав активну участь у громадському житті району.
Відзначений державними нагородами: Орден «За мужність» 2 ст., Орден Вітчизняної війни 1,2,3 ступенів, Медаль «За перемогу над Німеччиною» та ювілейними нагороди.