В Кривом Роге умер известный дизайнер и педагог

6 февраля умер преподаватель кафедры декоративно-прикладного искусства и дизайна Криворожского государственного педагогического университета Дмитрий Пляка.

Печальную новость обнародовал Первый Криворожский 

пд

«Художнику та викладачу Дмитру Пляку було 55 років. Він був членом Національної Спілки Художників України, дизайнером, майстром ювелірної справи, фотографом.

Викладацьку роботу на кафедрі Дмитро поєднував із активною творчою та виставковою діяльністю. Він займався дизайном. Дмитро Пляко розробив дизайн та виконав дизайнерське оформлення багатьох кав’ярень та ресторанів Кривого Рогу, інших міських просторів та отримав міжнародне визнання в галузі ювелірного мистецтва.

- А ще Дмитро Пляко був громадянином, людиною принципів і вчинків, добрим і надійним другом, товаришем, колегою. Окрім таланту та усебічного мистецького розвитку, візитівкою Дмитра Анатолійовича були його широка щира посмішка, відкритий погляд. Дивлячись на життєрадісні фото не віриться, що його більше немає з нами, - пишуть на сторінці профкому університету, у якому Дмитро навчався та викладав»,- отмечается в сообщении.

пд ь

Метки: Дмитрий Пляка, Кривой Рог