В Кривом Роге суд взыскал штраф с продавщицы магазина за работу без маски

Жовтневым районным судом Кривого Рога рассмотрен протокол по делу об административном правонарушении за несоблюдение правил карантина (статья 44-3 Кодекса Украины об административных правонарушениях). Документ  составлен в отношении продавщицы магазина. На сайте суда о результатах рассмотрения сообщается следующее.

-Судовим розглядом встановлено, що продавець магазину «Ювілейний» у Покровському районі міста, будучи забезпеченою засобами індивідуального захисту, 21 березня 2020 року здійснювала відпуск продукції без захисної маски, чим порушила правила щодо карантину людей.

В судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину у вчиненому правопорушенні та щиро покаялася.

Враховуючи особу правопорушниці та характер вчиненого правопорушення, суд призначив жінці покарання у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення. З повним текстом постанови можна ознайомитись на сайті: http://www.reyestr.court.gov.ua/, справа №212/2067/20. Постанова суду від 25 березня 2020 року.

17 березня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» відповідно до якого КУпАП доповнено статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей».

Метки: карантин, магазин, штраф