В Кривом Роге СБУ разоблачила подпольный цех по производству «паленых» антисептиков

Служба безопасности Украины блокировала в Днепропетровской области изготовление и сбыт оптовых партий фальсифицированных дезинфицирующих средств в регионе. Об этом сообщает «Управління СБ України у Дніпропетровській області».

паленый

-Троє мешканців Кривого Рогу організували нелегальне виробництво антисептиків для продажу. Підпільний цех ділки облаштували на околиці міста в орендованому приміщенні на закритій території промислової бази.
Фігуранти виготовляли фальсифікат під виглядом відомого вітчизняного бренду із сировини сумнівного походження. Готову продукцію вони пропонували через інтернет і поштою переправляли її замовникам. Також ділки реалізовували товар у власних оптово-роздрібних торговельних точках.
Під час слідчих дій за місцем виготовлення контрафакту, у помешканнях та автомобілях фігурантів правоохоронці вилучили майже 4 тисячі флаконів готового для продажу підробленого антисептику, 300 літрів спирту невстановленого походження, гліцерин, порожню тару, поліграфічну продукцію і записи чорнової бухгалтерії.
За попередніми оцінками фахівців, загальна вартість виявленого товару становить майже мільйон гривень.
У межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення про підозру учасникам оборудки.
Також перевіряється інформація щодо причетності до виробництва фальсифікату посадовців правоохоронних органів, які ймовірно сприяли протиправній діяльності.
Заходи із викриття підпільного виробництва проводились під процесуальним керівництвом Криворізької місцевої прокуратури № 2.

паленый_2 паленый_3 паленый_4

Метки: антисептики, дезинфицирующие средства, подпольный цех, СБУ, фальсификация