В Кривом Роге ревнивец убил 17-летнего подростка, защищавшего мать

Криворожской местной прокуратурой №1 утвержден и направлен в суд обвинительный акт в отношении 40-летнего гражданина, который преследовал женщину, убил её сына и нанес тяжкие телесные повреждения её знакомому.

Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.

«Так, у вересні 2020 року у Кривому Розі сімейна сварка через ревнощі призвела до трагічних наслідків. В результаті конфлікту з обвинуваченим, жінка переїхала до іншого місця мешкання, але обурений чоловік не залишав її у спокої та протягом декількох днів телефонував, погрожуючи фізичною розправою. Побоюючись за своє життя, потерпіла звернулась по допомогу до сина та колишнього співмешканця, а вони, у свою чергу, залучили ще двох своїх приятелів, аби захистити жінку від нападника.
Коли підсудний вкотре прийшов до будинку дружини та став вибивати вікна, аби потрапити всередину, між чоловіками виникла бійка, в результаті якої обвинувачений спричинив одному з них тяжке тілесне ушкодження, а іншому – 17-річному юнаку – наніс ножем смертельний удар у грудну клітину. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває», - отмечается в сообщении.

Метки: Кривой Рог, убийство