В Кривом Роге за требование «дани» от автоперевозчиков задержан патрульный полицейский

Днепропетровской областной прокуратурой совместно со следователями Полтавского Теруправления Госбюро расследований, сотрудниками СБУ в области и Днепропетровского управления внутренней безопасности полиции задержан патрульный полицейский во время получения взятки. Управление СБУ в Днепропетровской области в Фейсбуке об этом сообщает следующее.
- На момент виконання обов’язків керівника відділення безпеки дорожнього руху поліцейський намагався налагодити корупційний механізм одержання хабарів від комерційних структур у сфері вантажних перевезень.
Фігурант запропонував керівнику транспортної компанії сплачувати щомісячну «данину» у розмірі 40 тисяч гривень. За це поліцейський обіцяв підприємцю не притягувати до адміністративної відповідальності за перевезення вантажів, що перевищують встановлені норми масо-габаритного контролю.
Через дії зловмисника руйнувалося покриття місцевих автошляхів, на які витрачаються мільйони бюджетних коштів.
Правоохоронці затримали поліцейського відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з міських вулиць під час одержання хабара.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру і обрання міри запобіжного заходу.
Тривають невідкладні слідчі дії.

патр патр_2 патр_3

 

Метки: взятка, полицейский