В Кривом Роге полиция задержала мужчину за использование советской символики

У 66-летнего нарушителя правоохранители изъяли 20 листовок, которые криворожанин делал по месту жительства. Об этом сообщает пресс-служба областной полиции.

«Четвертого травня до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць Металургійного району невідомий чоловік поширює листівки із зображенням «Георгіївської стрічки». Під час перевірки даної інформації правоохоронці виявили на місці чоловіка, який розклеював на стовпах листівки з забороненою комуністичною символікою. Встановлено, що чоловік самостійно виготовляв вказані листівки вдома.

Без имени-1 копия

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 436-1 Кримінального Кодексу України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Нагадуємо, що відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заборонено виготовлення, поширення та публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, у тому числі, у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів.

За вищевказані правопорушення статтею 436-1 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої»,- отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в Кривом Роге появились «открытки» с запрещенной символикой.

 

Метки: Кривой Рог, полиция, советская символика