В Кривом Роге полицейские выявили очередной центр телефонных мошенников

Сотрудники Покровского отделения полиции совместно с сотрудниками Криворожского местной прокуратуры №2 провели ряд санкционированных судом обысков на территории Кривого Рога. Во время обыска в помещении выявленного "call-центр" находились 27 "работников", причем, среди них 11 несовершеннолетних, также задержан и организатор преступной группы. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- В ході слідчих дій поліцейські вилучили 30 системних блоків, 28 навушників, 31 мобільний телефон, 2 предмети, схожі на пістолет, ніж, близько 130 тис. гривень, 1 700 доларів США та інші речові докази.
Слідчі встановили, що для своєї роботи організатор обладнав приміщення комп’ютерною технікою та найняв співробітників. Кожного дня вони здійснювали сотні телефонних дзвінків клієнтам банківських установ, представлялися працівниками служби безпеки банків та за різними схемами переводили кошти з їх банківських рахунків на свої.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

мош мош_2 мош_3 мош_4
Ранее наш сайт сообщал, что  Кривой Рог оказался центром телефонных мошенников.

Метки: Кривой Рог, мошенники