В Кривом Роге опубликованы шокирующие фото выбросов завода

Очередную подборку шокирующих кадров с печально знаменитым в Кривбассе «красным дымом» опубликовал на своей странице в социальной сети «Фейсбук» и в ФБ-группе «Земляки з Криворіжжжя» криворожанин Александр Иванов. Он сопроводил фото следующим постом:

«ТЕРМІНОВО!!! ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 26.08.2017р. о 19-00 розпочав та здійснив небаченний за своєю масштабністю, рівнем забруднення та цінізму викид у криворізьке небо. Це я так міркую - відповідь керівництва на мітінг, на якому робітники 18.08 2017р. розповіли про массові крадіжки та страшенний рівень корупції та знахабнілого ставлення до робітників, мешканців міста та їх вимог...у кого є фото за останній час АМКР - викладуйте, не будьте байдужими - будемо поширювати все на Європу- хай єврокоміссія баче- як вони тут з нас знущаються...».

Пост Александра в группе за сутки набрал почти пятьсот возмущенных «лайков» и около тысячи репостов. Люди делились в комментариях фотографиями дыма из заводских труб в разное время суток и негодовали: «Не город, а крематорий!».

ДЫМ 2 ДЫМ ДЫМ1

Метки: «АрселорМиттал Кривой Рог», выбросы