В Кривом Роге на ремонте дороги своровали 29 миллионов гривен

Правоохранители разоблачили должностных лиц, которые присвоили почти 29 млн.грн. Средства были выделены из городского бюджета и предназначались для капитального ремонта дороги в Кривом Роге. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-19 лютого в рамках кримінального провадження слідчі Криворізького відділу поліції спільно з працівниками Криворізької міської прокуратури №3, СБУ та полку поліції особливого призначення провели ряд обшуків на території підприємства з ремонту доріг.

В ході обшуків правоохоронці вилучили документацію та інші речові докази. Також була проведена експертиза, висновки якої підтверджують, що роботи виконані неякісно. Асфальтобетонне покриття не відповідає нормам ДСТУ.

Генеральному директору підприємства, яке займалося ремонтом дороги, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). На даний час вирішується питання про обрання чоловікові запобіжного заходу.

Метки: Кривой Рог, ремонт дороги, хищение денег