В Каменском уже несколько бригад занялись отключением должников от водоснабжения

С начала ноября несколько бригад предприятия выполняют работу по отключению должников. Полное отключение от водоснабжения началось с частного сектора в разных районах города. За последующее самовольное подключение на абонентов будут накладываться штрафы, и предприятие будет обращаться в суд. КПП КГС «Горводоканал» об этом сообщает следующее.

-В осінні місяці 2019 року зменшились проплати мешканців за користування водою. Тому КВП КМР «Міськводоканал» переходить до непопулярних, але дієвих заходів – відключенню боржників.

отключение_2

КВП КМР «Міськводоканал» повідомляє боржника перед відключенням, та дає можливість сплатити всі борги. Разом з бригадами на відключення виїжджає пересувна каса для збору платежів.
Підприємство на теперішній час має заборгованість більше 100 млн гривень від населення міста.
75% споживачів, які належно платять за комунальні послугу, ця акція не торкнеться. А з 25% буде вестися робота від позовів до суду по стягнення боргу до повного відключення від водопостачання.
КПП ДГС «Міськводоканал» звертається до населення міста Кам'янського з проханням своєчасно проводити оплату за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Не ставте під загрозу стабільну роботу Міськводоканалу в наданні послуг населенню міста.
Безперебійне водопостачання цілком і повністю залежить тільки від Вас!

отключение

Метки: долги за воду, Каменский горводоканал, отключение должников