В Каменском на прибывшую бригаду скорой напал с ножом сын больной

Вчера вечером в Каменском двое молодых девушек-медиков оказывали помощь больному в доме №7 на ул. Ухтомского.  Но в 22:25 к бригаде обратились спасатели с просьбой зайти в еще одну квартиру в том же доме, где находилась запертая женщина, тоже нуждающаяся в медицинской помощи.

Оказав помощь по месту вызова, бригада зашла в следующую, уже открытую спасателями квартиру, и начала осматривать женщину, которая была без сознания. Что произошло с девушками далее - поделилась Главврач Каменской станции скорой медицинской помощи Лариса Быданцева на свой страничке в Фейсбуке:

- В цей час в квартирі з’являється син непритомної і схвативши ніж, починає погрожувати медикам. Під погрозою життя відбирає сумку з медичними ліками і сильнодіючими засобами і особистий телефон фельдшера. Куди і коли зникли працівники МНС і поліцейський, медики не помітили. Молоді, тендітні дівчата залишились наодинці зі злочинцем.

Добре, що вони встигли втекти з цієї квартири. Повідомивши про ситуацію старшому лікарю, звернулись до Південного відділення поліції. Злочинця зловили, встигли забрати все пограбоване і попередили його, щоб більше не ображав швидку допомогу. Але мало хто розуміє, що пережили і відчули молоді дівчата-медики в ті моменти погрози наодинці з неадекватним наркоманом і чи буде в них бажання працювати далі на швидкій допомозі, коли ми являємось повністю незахисними. І саме головне, БЕЗКАРНИМИ залишаються злочинці.

скорая

Метки: Каменское, нападение, скорая помощь