В Кам’янському п’яна лікар напала на працівників «швидкої»

Кричущий випадок трапився днями у Кам’янському – бригаду «швидкої» побила їх же колега по цеху.

 

Як розповіла лікар Кам’янської станції екстреної медичної допомоги Лариса Биданцева, надійшов виклик про травму коліна внаслідок падіння у під’їзді. Але коли бригада прибула на місце, то «така собі «чемна», п’яна пані, та ще й колега, лікар шкіряно-венерологічного диспансеру міста Кам’янське, Усачева Олеся, вчинила бійку, через те, що їм , з таким же п’яним чоловіком не сподобалось питання: « Чи є алергія на медикаменти».

 

Беззахистні працівники «швидкої» намагались уїхати та викликати поліції. Але агресивна «колега» застрибнула у ліфт, і руками та ногами почали бити медиків. В результаті синці, у фельдшера струс головного мозку. Навіть водія побила.

 

Далі ще цікавіше.

 

- Їй цього не вистачило, на другий день, в такому ж п’яному стані, почала телефонувати на номер старшого оперативного лікаря , заважаючи працювати, і провокувала її на скандал. Бригадою Лівобережної підстанцї м. Камянське, яка була на цьому виклику, подана заява в поліцію. Подивимось, чим все скінчиться. І хочу, щоб люди подивились на цих «героїв», - пише Лариса Биданцева.

photo_2022-12-01_11-55-10ооооооооооооо

І в черговий раз задається питанням:

 

-Чому не існують статті, які можуть захистити нашого медика – рятівника, чому поліція не може допомогти, коли к ним звертаємось?

Метки: побили бригаду «швидкої»