В историческом музее Днепра открылась уникальная выставка ко Дню музеев

13 мая во внутреннем дворике исторического музея Днепра состоялась презентация мини-выставки "Большому городу величественный музей: к истории создания комплекса ДНИМ". Экспозиция посвящена Международному дню музеев.

Подробности поведали на странице Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького.

184862127_3988940167819026_3390941047195487981_n

-13 травня до Міжнародного дня музеїв(International Museum Day - ICOM) у внутрішньому дворику ДНІМ відбудеться відкриття міні-виставки "Великому місту величний музей: до історії створення комплексу ДНІМ".
Виставка розповідає про 1960-70-ті роки, коли під керівництвом директора музею Г.Ф. Ватченко був збудований новий музейний комплекс, який включав у себе власне музей і діораму "Битва за Дніпро".
7 травня 1975 року відбулося урочисте відкриття Діорами, а через два роки — й історичного музею. Виставка на основі фото та документів розповідає про процес створення музейного архітектурного комплексу та побудову власне експозиції. Будуть представлені раніше невідомі та маловідомі фото, а родзинкою експозиції стане макет музею та діорами 1970-х років, який до цього дня можна було бачити лише на старих фото.
Яким мав стати і яким став новий музейний комплекс? Що було на місці музею до початку його будівництва? Хто і за що отримав нагороди по результатам будівництва.
В рамках виставки планується проведення декількох заходів, включаючи акцію "Подаруй музею фото" і квест по історії та архітектурі музейного комплексу, - рассказали сотрудники ДНИМ.

Выставка будет работать с 13 мая по 13 июля.

 

Метки: исторический музей им. Яворницкого, международный день музеев