В Індустріальному районі реконструюють сквер на Янтарній

Сквер в районі Янтарної 79 в Індустріальному районі - один з об'єктів, реконструкцію якого в 2021 році профінансують за рахунок субвенції з держбюджету, яку залучив народний депутат Дмитро Кисилевський.

Untitled-1222222222

Перед стартом робіт жителям житлового масиву Клочко-6 представили проект і обговорили хід майбутньої реконструкції. Закінчити планують до кінця року.

Актив мікрорайону неодноразово звертався до народного депутата з питаннями про благоустрій цієї території. Кисілевському вдалося домогтися виділення фінансування на відповідні роботи з державного бюджету в розмірі 10 млн грн.

"Для житлового масиву це чудова новина. Завдяки нашому народному депутату на Клочко-6 нарешті звернули увагу і почали щось робити. Крім того ми бачимо, що зрушилася з місця проблема закинутих садочків, це теж вкрай важливо. Дуже чекаємо!", - коментує Оксана, місцева жителька.

Untitled-1111111111

За словами депутата, для цього скверу і майданчика вже є готова проектна документація. Тому отримане бюджетне фінансування піде безпосередньо на виконання робіт. Розпорядником коштів виступає місцева влада. Вони виберуть підрядну організацію, яка незабаром розпочне реалізацію проекту.

В рамках реконструкції планується обладнати доріжки з тротуарної плитки, асфальтовану велосипедно-бігову доріжку, яка буде підсвічуватись. У сквері встановлять чотири дитячих комплекси з гумовим покриттям для безпеки та ігрові столи. Зелену зону обладнають вуличним освітленням, лавочками та урнами. Територію додатково озеленять, в тому числі висадять нові дерева і кущі, засіють газон. По центру скверу створять декоративну ландшафтну композицію.

Untitled-1333333333

"Сквер на Янтарній - популярне дитяче місце в густонаселеному житловому масиві Клочко, туди приїздять люди з усієї околиці. Зараз ця громадська зона не в кращому стані і потребує капітального ремонту. Сьогодні представили жителям, як буде виглядати сквер після реконструкції. Переконаний, що в промисловому місті має бути якомога більше сучасних комфортних зелених місць в пішій доступності для людей ", - коментує Дмитро Кисилевський.

Облаштування зелених зон - один з пріоритетів роботи Дмитра Кисилевського в окрузі. Депутат регулярно шукає можливості для облаштування місць відпочинку в промисловій частині міста.

Untitled-1444444444

Всього у 2021 році для Індустріального і Самарського районів Кисилевський домігся виділення 25 млн гривень: 20 млн з державного бюджету і 4,9 млн грн з обласного бюджету на реалізацію проектів в окрузі.

За ці кошти платників податків будуть реконструйовані дві зелені зони - на Янтарній 79 і сквер в районі ДК на вул. Липовій на Північному. І почали вирішувати проблему з заброшками на Клочко - профінансована розробка проектної документації для нових об'єктів замість занедбаних садочків.