В Іларіоновській громаді відкрили «активний парк»

На Дніпропетровщині відкривають «активні парки». Сучасні спортивні елементи – і в центрі Іларіонового Синельниківського району. Вони зручні для дорослих та дітей, підкреслила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

ава

«Втілюємо в різних куточках регіону проєкт Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України». Робимо для мешканців області більш доступними заняття спортом. Завдяки таким локаціям тренуватися можна просто поруч із домом», – зазначила Ольга Горб.

Власний осередок для активних рухів мають і мешканці Іларіонівого. Він – у парку. Там є «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лава для динамічних вправ.

11

«Для нас важливо, аби молодь була здоровою. Тому підтримали ініціативу Президента Володимира Зеленського і облаштували «активний парк». Закликаємо долучитися й інші громади. Таких локацій має бути якомога більше», – підкреслив голова Іларіонівської ОТГ Синельниківського району Дмитро Екзархов.

На локації можна проводити руханки, майстер-класи, заняття з фітнесу.

1

«Бруси, перекладина, «шведська стінка» – все, що потрібно для воркауту. Можна розвиватися і рости здоровим і міцним, – сказав місцевий тренер з воркауту Влад Леханов. – Добре, що локація поруч з дитячим майданчиком. Так і малеча долучатиметься до фізичних вправ».

Турніки відразу почали випробовувати дітлахи.

«Я вмію підтягуватися. Із задоволенням займатимуся тут. Сподіваюся, й мої однолітки менше сидітимуть у телефонах, натомість долучаться до занять спортом», – поділилася 11-річна мешканка Іларіонового Ліза Рижова.

6

«Займаюся боксом. Для мене важливо розвивати м'язи. А тут можна і підтягуватися, і відпрацьовувати різні трюки. Приходитиму сюди разом із молодшим братом», – додала чемпіонка міжнародного турніру з боксу серед школярів Софія Бейрит.

Перший в області «активний парк» з’явився в Кривому Розі. Устаткування – з QR-кодами. Просто зі смартфону можна переглянути відеоуроки з різними вправами. Викладачі – зірки українського спорту.

На черзі – відкриття таких локацій в Апостоловому, Підгородному, Синельниковому.

4

Метки: «активний парк», Іларіоново