В главном офисе Приватбанка в Днепре идут обыски

Сегодня, 11 сентября, в главный офис Приватбанка в Днепре прибыли неизвестные со спецназом полиции и проводят обыски по постановлению Жовтневого суда г. Днепр. Об этом пресс-служба банка сообщает на сайте.

- Ухвалу суду було видано в понеділок, 09.09.2019, підставою стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень під час укладення договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими та консалтинговими компаніями.

Також викликає стурбованість, що під обґрунтуванням нібито «незаконності» залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та місцева прокуратура намагається вилучити всі документи, пов’язані з юридичним захистом банку.

ПриватБанк здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України та співпрацює з правоохоронними органами, у тому числі своєчасно надає документи за рішенням судів. Проведення оперативних заходів з примусового вилучення декількох документів із залученням невиправданої кількості спецназу поліції та невідомих осіб банк розцінює як тиск і перешкоду нормальній роботі офісу, - говорится в сообщении.

Метки: обыск, Приватбанк