В гимназии Днепра учеников не перевели в 10 класс, потому что родители не платили в фонды

Ученицу из семьи, где трое детей, в Гимназии 3 не взяли в 10 класс, потому что ее родители не вносили взносы в фонд гимназии. Об этом в соцсети сообщила мать ученицы Татьяна Конык.

-Моя найстарша донька Софія, а у мене троє янголят, навчалася у «Гімназії 3», з 5 по 9 клас, де навчання було і трошки зі скрипом, і на УРА, по-різному, як і у всіх.
Склали успішно ДПА, середній бал хороший! Постало питання переходу до 10-го класу, і тут, як грім з ясного неба, Шок, виявляється, що нас у 10 клас не беруть!!!
ЧОМУ? ТОМУ ЩО МИ НЕ СПЛАЧУВАЛИ У «ФОНДИ», так звані, благодійні внески!!
Ці кляті «благодійні внески»!!! Коли ми звернулися до директорки цього закладу, Сіліної Вікторії Василівни, то вона дала чітку відповідь, цитую: «Повага батьків до навчального закладу -це матеріальна допомога!!!», не має її , отже «До свіданіє», не має місця для Ваших дітей!!!
Чому я постійно у множині , тому що моя дитина не одна потрапила під цей прес!
Ситуація така: ГІРШИХ залишили, тому що вони «поважають» навчальний заклад , а перед кращими, зачинили двері. Наші дівчата Ворушко Софія, Савченко Анастасія, Закіпна Галя (відмінниця)!, не пропадуть , і ми знайдемо їм місця серед кращих навчальних закладів!
Мені ж , особисто, хочеться подякувати Сіліній в.в. Собко в.в., хай вам щастить у вашому такому не легкому житті!!! Усе до кращого!
Історія цим не завершується!!! Далі буде.
В комментариях пользователи отмечают, что это не единичный случай.
Напомним, гимназия находится на левом берегу Днепра по адресу: ул. Гули Корольовой, 14 Б.

скрин

Метки: взносы, гимназия №3, фонд гимназии