В Дніпрі відбувся освітній фестиваль “DNIPRO EDUCATION CITY”

Незважаючи на непогоду, яка тривала вранці, в Дніпрі все-таки відбувся освітній фестиваль "DNIPRO EDUCATION CITY".

3 липня на площі біля головного входу до парку Шевченка свої професії представили 15 університетів Дніпра.

На абітурієнтів чекали: Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я, Університет імені Альфреда Нобеля, Український державний хіміко-технологічний Університет, Університет митної справи та фінансів, Дніпровська політехніка, Дніпровська академія неперервної освіти, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Національна металургійна академія України, Дніпропетровський аграрно-технічний Університет, Дніпровський державний медичний університет, Державна академія архітектури та будівництва, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Придніпровська державна академія фізичної культури та спорту, Дніпровський державний технічний університет (м. Кам’янське) та Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка Лазаряна.

Багато людей, серед яких абітурієнти, їх батьки і друзі, завітали на фестиваль професій. Вони мали змогу ознайомитися з усіма університетами та їх спеціальностями, поговорити з викладачами та студентами, які прийшли представляти свій виш.

Untitled-1grtgtf

Відвідувачі фестивалю

Untitled-1dfd

Кожен університет намагався якнайбільше привернути до себе увагу. Так, наприклад, Дніпропетровський державний медичний університет та Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я провели майстер-класи по наданню першої медичної допомоги. Університет митної справи та фінансів заманював акцією "Селфі в "таможке"" та представив свій яскравий колектив барабанщиць.

kxcj vokxdcx

Майстер-клас від Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я

lcx;fv kl;dfk

Майстер-клас від Дніпровського державного медичного університету

m m vsd

Колектив барабанщиць УМСФ

Після 12:00 розпочався освітньо-дискусійний хаб, де кожен університет на чолі з ректорами та проректорами презентували свої професії. Після виступу всі бажаючи абітурієнти могли поставити свої питання.

Юлія БЕЗВЕРХНЯ.

Метки: фестиваль "DNIPRO EDUCATION CITY"