В Дніпрі відбудеться презентація вражаючого документального фільму «Евакуація»

12 березня о 19:00 в кінотеатрі «Кіно Тема» (ТРЦ «Нео Плаза») відбудеться прем'єра документального фільму «ЕВАКУАЦІЯ»,  знятого на замовлення Держкіно.

Усіх небайдужих дніпрян запрошують на презентацію вражаючої документальної стрічки, де показано, якою ціною вдається рятувати життя поранених українських бійців.

Evacuation Poster-Hor_25%

Майже щодня надходять звістки про героїв, яких евакуюють з передової з тяжкими пораненнями. Ми дізнаємось з Інтернету та СМІ, як рятують наших хлопців у госпіталях та лікарнях, в тому числі і Дніпра.
Але здебільшого залишається «за кадром» те, як вдається вчасно організувати евакуацію наших «Сонечок» та «Героїв» (як лагідно називає поранених бійців героїня фільму – радник голови облради Тетяна Губа).
А тепер ми зможемо дізнатися багато вражаючих історій та фактів про систему евакуації поранених.

- Жодна стрічка ще не відобразила наскільки вагомою складовою війни є евакуація поранених. Хто створив цю систему? Яким чином? Чому саме таку? Як це відбувається в лічені години? Люди, які можуть дати відповіді на ці питання, живуть серед нас та продовжують займатися нашими бійцями. На превеликий жаль, майже кожного дня ми маємо поранених на фронті. Про них нам говорять з екранів телевізорів черговою статистикою. Але за кожним таким випадком стоїть ціла система людей, які роблять все, щоб врятувати життя.
Документальний фiльм «Евакуацiя» режисера Євгена Тiтаренка дасть вiдповiдi на цi питання з перших вуст. Реальнi зйомки триматимуть глядача з першоï хвилини до фiнальних титрiв, - анонсують організатори презентації.

У Дніпрі відбудеться урочиста прем’єра стрічки за участю творчої групи.

В заході візьмуть участь автори та герої фільму: режиссер Євген Тітаренко, продюсер Наталія Хазан, герої фільму Тетяна Губа та
Сергій Криворотченко.

В холі кінотеатру буде представлена пересувна експозиція Музею АТО.

Програма заходу:

Фотосесія - 18:30 -19:00
Презентація стрічки - 19:00 -19:15
Перегляд фільму - 19:15- 20:10
Обговорення з глядачами та пресою - 20:10-21:10

Квитки на презентацію фільму 12 березня за участю творчої групи можна замовити тут.

Квитки на сеанси з 11 по 17 березня можна придбати за посиланням.

Більш детальну інформацію дізнавайтеся за телефоном: (067) 818 80 74
 

Метки: фільм «Евакуація»