В Дніпрі накладено арешт на російську частку капіталу дистриб’ютора фармацевтичної продукції

В рамках операції «Актив» оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України задокументували факт протиправної діяльності службових осіб  підприємства, чверть  статутного капіталу якого належить російському бенефіціару.

Йдеться про дніпровську компанію, яка  є дистриб'ютором та постачальником лікарських препаратів та товарів медичного призначення до закладів охорони здоровʼя, зокрема і за бюджетні кошти. Обсяги загального доходу підприємства у 2020 році склали близько 13 млрд. грн.

За повідомленням Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, аби унеможливити подальше виведення коштів, на корпоративні права частки статутного капіталу було накладено арешт.

Наразі активи загальною вартістю майже мільярд гривень передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Як стало відома мова йде про компанію Вента ЛТД. На сайті компанії з’явилась заява про те, що передача російської частки відбулась за ініціативи керівництва компанії.

snimok12

Метки: російський капітал