В Дніпрі мешканці житлового масиву Парус долучилися до декадника # Дніпро_квітучий

15 жовтня в Дніпрі мешканці житлового масиву Парус долучилися до висаджування дерев у рамках міської комплексної програми з озеленення міста, яку ініціював міський голова Борис Філатов, та декадника # Дніпро_квітучий.

IMG_3094

«На житловому масиві Парус на цьому тижні висаджується 50 дерев. Цей житловий масив буде одним із найзеленіших у місті. Чудово, що до цієї акції долучаються як представники бізнесу, так і волонтери, бо одними лише силами міста його озеленити в такому обсязі дуже важко. Це пов’язано з тим, що в цьому році центральна влада нас обікрала майже на три мільярди, але, не дивлячись на це, ми намагаємося озеленювати місто. За п’ять років ми висадили близько 10 тисяч дерев у дворах під час реконструкцій та капітальних ремонтів. У цьому році ми далі йдемо у подвір’я, й Дніпро стає зеленішим щодня», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

IMG_3115

У дворі по вулиці Гідропарковій, 9 з’явилося шість нових дерев: три горбини та три липи.

«Торік у нашому подвір’ї прибрали багато аварійних дерев, і мешканці були дуже цим засмучені. Нам дерева додавали більше свіжого повітря та створювали затінок. Ми звернулися за допомогою до міської влади, і нас почули», - розповіла представниця ОСББ по вул. Гідропарковій,9 Наталя Ленчина.

Місцева мешканка Ірина Мискова згадує, що на цьому місці дерева висаджувалися під час забудови масивів, і всі вони вже були в аварійному стані: «Після того, як їх прибрали, ми залишилися без зелених насаджень. Ми вдячні за те, що нам доставили ці дерева. Ми будемо за ними доглядати та берегти».

IMG_3222

Допомагала мешканцям житлового масиву Парус висаджувати дерева досвідчена озеленювачка КП «Зеленбуд» Антоніна Магала.

«Старі дерева в місті необхідно прибирати, де є можливість - кронувати. На місці старих насаджень необхідно висаджувати нові, бо в нас промислове місто. Тому необхідно робити більше зелених зон, скверів і саме це ми й робимо. За останні роки ми почали значно більше висаджувати дерев, і ми задоволені цим».

П’ять дерев на місці старих аварійних висадили й у подвір’ї будинку №10 по вулиці Моніторній.

«У нашому будинку багато мешканців і маленьких дітей, і тому ми намагаємося озеленювати подвір’я. Дізнавшись про програму, ми вирішили долучитися до неї. Дякую міській владі за те, що з її допомогою ми оновлюємо дерева», - розповіла представниця ОСББ по вул. Моніторній, 10 Наталя Соболєва.

IMG_3128

Так, місцева мешканка Ніна Годисова згадує, що раніше на цьому місці були аварійні дерева: «За останні п’ять років у нас з’явилося багато дерев, і ми цим дуже задоволені. До висаджування долучається багато молоді. Ми дуже задоволені, що місцева влада нам допомагає. Дякую Борису Філатову і його команді».

Біля нового стадіону, у подвір’ї кооперативного будинку на ж/м Парус, 1 висадили п'ятнадцять лип та кленів.

«Ми дуже хотіли озеленити територію навколо стадіону, і наші звернення почули. Під час реконструкції стадіону старі дерева прибрали, й виник простір без затінку. Територія перетворилася на пустелю, і тому нам були просто необхідні нові дерева. Ми дуже вдячні, що нас почули й надали саджанці», - розповіла мешканка кооперативного будинку 1-Б на ж/м Парус Ганна Рикова.

Нагадаємо, що в рамках комплексної програми з озеленення міста та декадника # Дніпро_квітучий загалом планується висадити 25 тисяч дерев та кущів.

-

Метки: Дніпро_квітучий, озеленення міста