В Днепровском горсовете пытаются “прокинуть” ОСМД

В днепровском горсовете под эгидой отдела ОСН 9 октября провели рассмотрение "согласованных предложений " к программе ОСМД. Как сообщают активисты, мероприятие провели без широкого оповещения и пригласили на него депутатов и выборочно председателей правлений ОСМД.

72190266_1169634346572521_3827218453790457856_n

- Організатор заходу відділ ОСН від міської ради в особі голови відділу Сергія Іванченко, який зібрав «ініціативну групи голів правлінь ОСББ при відділу ОСН міської ради», які повинні були донести до запрошених на захід депутатів, що повністю підтримують запропоновані депутатом Анжелікою Пилипенко зміни до Програми ОСББ.

Представників Громадських організацій ніхто не запрошував, та не чекав ( потрапили на захід випадково), як не запрошував та не чекав присутності і тих голів ОСББ які мають протилежну точку зору, - говорится в сообщении на Facebook- странице  "Асоціація Розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний Дім".

Такая таинственность встречи объясняется просто. Под предлогом нехватки денег в городском бюджете пытаются софинансирование ОСМД пытаются провести по искусственно управляемому конкурсу. При изначальной формуле 30\70 (30% от жильцов, 70- от города) деньги дадут тем, кто хорошенько увеличит свой процент и не будет обременять городскую казну.

- Головна пропозиція від Громадських Організацій та представників більшості ОСББ:

1.Змінити філософію Програми – всі у термін року подають однаковий відсоток – 30% від ОСББ . Фінансування відповідно до умов програми, а саме 120млн.грн.

Примітка : у м. Дніпрі щомісячне перевиконання доходної частини бюджету міста , а саме перевищення доходів над витратами міста, виділити для ОСББ не тільки 120млн.грн. , а і 250 млн.грн. не є проблемою - це політична воля міського голови та депутатів міської ради, - пишут активисты.

Как ранее сообщал "Днепр вечерний", Служба безопасности Украины подозревает вице-мэра Днепра в "отмывке" 17 млн. гривен из городского бюджета на мнимой паспортизации улиц, которая проводилась через коммерсанта из ОРДЛО.

 

Метки: горсовет, ОСМД