В ДнепрОГА сообщили, какими будут тарифы в отопительный сезон

На Днепропетровщине действует новый сниженный тариф на электроэнергию. А еще фиксированная годовая цена на газ. Об этом во время публичного отчета рассказал заместитель председателя облгосадминистрации Максим Беспальчук.

- У Тернівці та Першотравенську стартував опалювальний сезон. Там з теплими батареями вже понад 400 житлових будинків. Область на 100% готова до початку осінньо-зимового опалювального сезону, - заверил Максим Беспальчук. - Проведені усі необхідні технічні роботи. 10% об’єктів соціальної сфери вже з теплом. Решта котелень запрацює, коли середньодобова температура триматиметься на рівні +8 градусів три дні.
Регіон має достатні запаси газу. А мешканці захищені фіксованим річним тарифом. Для побутових споживачів – 7 грн. 42 коп за кубометр. Для соціальної сфери з урахуванням ПДВ і транспортування – 16 грн. 80 коп.
Діють в Україні й нові ціни на електроенергію. Для домоволодінь, які споживають менше 250 кіловат-годин на місяць, тариф знизили. Такі абоненти сплачують 1 грн. 44 коп. Для решти вартість кіловат-години електроенергії незмінна – 1 грн. 68 коп.

Метки: отопительный сезон, тарифы