В Днепре в 3 часа ночи взорван и ограблен банкомат

bancomat-16-of-21

В октябре уже было дерзкое нападение на банкомат ПриватБанка, "Днепр вечерний" писал об этом.

И вот о новом случае сообщают в администрации банковского учреждения.

- Ранок почався не з кави.

В Дніпрі пограбування. Поліція шукає підривників по гарячих слідах, за інформацію про злочинців винагорода 50 000 грн.

ПриватБанк виплатить 50 000 гривень за затримання підривників банкомату у Дніпрі.

ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 50 000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які вночі 28 листопада підірвали банкомат у Дніпрі.

Як повідомили в Службі безпеки банку, злочин було скоєно близько 3 годині ночі на бульварі Слави у Дніпрі. Підійшовши до приміщення магазину, де встановлено банкомат, невідомі злочинці скоїли підпал і підрив банкомата, у результаті чого було виведено з ладу охоронно-пожежну сигналізацію банкомата та магазину, сам же банкомат – зруйновано.

Наряд охорони прибув на місце події вже після того, як зловмисники втекли. Співробітники СБ банку, слідчі поліції з’ясовують усі обставини злочину та встановлюють факти, що вказують на осіб, які можуть бути до нього причетні.

ПриватБанк оголосив про винагороду 50 000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе встановити та затримати зловмисників. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, e-mail: security@privatbank.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується, - написал в Фэйсбуке сотрудник прес-службы ПАТ КБ «Приватбанк» в Днепровском регионе регионе Александр Шут.

bancomat-2-of-21 bancomat-11-of-21

Фото с сайта https://dp.informator.ua/

 

Метки: банкомат, ограбление, Приватбанк