Пʼятниця, 18 липня 2025 року

В Днепре зарезали мужчину

По подозрению в убийстве местного жителя полицейские Днепра задержали ранее судимого мужчину. Злоумышленник ударил потерпевшего кухонным ножом в грудь. От полученной травмы 40-летний мужчина скончался.

Об этом сообщает пресс-служба ГУНП в Днепропетровской области
«Злочин стався 27 серпня близько 19.00 на вулиці Енергетичній в місті Дніпро. Як встановили поліцейські, між чоловіками виник конфлікт, під час якого нападник дістав з пакету ніж та завдав потерпілому смертельну травму.
Працівники Дніпровського відділу поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 55-річний раніше судимий місцевий житель. У його будинку поліцейські виявили знаряддя злочину - кухонний ніж.
Підозрюваного у вбивстві затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі чоловіку повідомлено про підозру.
За вказаним фактом слідчі Дніпровського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до 15 років позбавлення волі», - отмечается в сообщении.

28-2

Метки: конфликт, ножевое ранение, убийство

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.