Жара. Аномалии: в Днепре воскресший Давид Гойцман регулировал движение транспорта

О том, к чему приводит жара в соцсети рассказал заммэра Михаил Лысенко.

-Один бегал, по улице с игрушечной саблей и пистолетом, пугая прохожих, второй в непонятной форме регулировал дорожное движение, представляясь майором МИЛИЦИИ Гоцманом, - отмечается в сообщении. - Оба госпитализированы. Да, именно туда.
Подробнее о воскресшем Гойцмане рассказали в патрульной полиции Днепра.

- Вчора, близько 1-ї години дня спецлінії 102 зателефонувала мешканка одного з будинків на вулиці Павла Чубинського і повідомила, що над її сусідкою - хворою жінкою похилого віку, знущається її син - ображає, погрожує, трощить меблі та посуд. Патрульні прибули на місце події та взяли у потерпілої заяву та пояснення. Кривдника вдома не виявилося, тож поліцейські вирішили його знайти. Жінка надала прикмети та повідомила, де він може перебувати.

Згодом поліцейські виявили його на зупинці громадського транспорту на вулиці Робочій. Чоловік був напідпитку, перебував у формі колишнього працівника міліції, поводився агресивно, чіплявся до перехожих та називався "Давидом Гоцманом". Охоронці порядку затримали його та доставили до Чечелівського відділку поліції.

Там затриманий надав свої документи, тож на нього склали адміністративні матеріали за ст.173-2 КУпАП (Вчинення насильства в сім'ї) та ст.178 КУпАП (Перебування у п'яному вигляді у громадському місці). Також чоловіку викликали швидку допомогу, оскільки його поведінка була неадекватною. Швидка шпиталізувала його до лікарні, - говорится в сообщении.

64448252_2109956692630268_4989236742079905792_n

оружие регулировщик с_саблей

Метки: воровство, металл