В Днепре задержали участника незаконного формирования «Всевеликое Войско Донское»

В Днепре задержан участник незаконного вооруженного формирования оккупационной администрации РФ и ему сообщено о подозрении в создании террористической группы (ч. 1 ст. 258-3 УК Украины). Об этом сообщает Офис генерального прокурора Украины.

затримано

- За даними слідства, підозрюваний з травня по червень 2014 року у складі незаконного збройного формування «Всевелике Військо Донське» окупаційної адміністрації РФ спільно з іншими особами зі зброєю в руках організовував та ніс службу на блокпостах, що були розташовані на автомобільній дорозі між населеними пунктами Словʼяносербськ і Трьохізбенка Луганської області по обидві сторони автомобільного мосту через річку Сіверський Донець, - отмечается в сообщении. - До обов’язків учасника НЗФ РФ входив контроль за діяльністю чергових змін на блокпостах, організація та забезпечення перевірки документів осіб, їх затримання, огляд та обшук транспортних засобів. Окрім того, йому були надані повноваження з надання дозволу водіям щодо подальшого руху після проведення перевірки, а також розподілу функцій між учасниками, залученими до несення служби на блокпостах.
Після виїзду з тимчасово окупованої території Луганщини затриманий працевлаштувався керівником одного з вагоноремонтних підприємств на території України.
Досудове розслідування триває.
Затримання здійснювалося слідчими Головного слідчого управління за оперативного супроводження працівників Департаменту захисту національної державності СБУ.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Метки: задержание, террористическая группировка