В Днепре задержали российских мошенников, совершивших махинации с недвижимостью в Анапе

Полицейские Днепра задержали россиян, находившихся в международном розыске за мошенничество в особо крупных размерах. Путем махинаций с объектами недвижимости в г. Анапа Российской Федерации супруги нанесли материальный ущерб на сумму более 16 млн. рублей. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

мош
- У 2013-2014 роках жінка уклала договір про спільне будівництво квартири у багатоквартирному будинку. В подальшому вона не виконала зобов’язань, передбачених документом, та заволоділа грошима у сумі понад 1,2 млн. рублів. Чоловік у 2010 році отримав гроші та оформив договір про пайову участь в будівництві нерухомості. Потім продав об’єкт третій особі, а 14,5 млн рублів привласнив.
У 2015 році, переховуючись від правоохоронних органів Російської Федерації, шахраї перетнули державний кордон та переїхали до України. Для отримання посвідки на право тимчасового проживання на території нашої держави, вони уклали фіктивні шлюби та переїхали до м. Дніпра, де переховувались на орендованій квартирі.
3 листопада поліцейські управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області затримали 55-річного чоловіка та 51-річну жінку відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Метки: мошенники