В Днепре задержали «Робин Гудов» – иностранцев

В Днепре правоохранители задержали двух злоумышленников, которые из служебного автомобиля вытаскивали баллоны с питьевой водой. Свои странные действия злоумышленники пояснили тем, что воду хотели отдать «бедным и нуждающимся». Оба мужчины - граждане других государств.
Об этом сообщает Патрульная полиция Днепропетровской области 

«Робін Гудів» по гарячим слідам затримали патрульні
7 жовтня, близько 9-ї години ранку спецлінії 102 зателефонував чоловік і повідомив, що він доставляє питну воду, але до його автомобіля на Січеславській набережній проникли двоє невідомих і відбирають балони з водою, на його вимоги припинити - не реагують, а й навіть погрожують.
Поліцейські негайно прибули на місце. Порушники вже зникли. Але охоронці порядку оглянули прилеглу територію і виявили двох осіб, прикмети яких надав заявник. Ті перебували у стані алкогольного сп'яніння, свою причетність до інциденту підтвердили і пояснили, що воду хотіли віддати "бідним та нужденним". Обидва чоловіки - громадяни інших держав.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та доставили затриманих до Дніпровського відділку поліції», - отмечается в сообщениии.

вода-2 вода-3 вода-4

вода

Метки: баллоны, питьевая вода, хулиганство