В Днепре задержали преступную группу за вымогательство с фермеров 4 млн. грн. (ВИДЕО

В Днепре в ходе полицейской спецоперации задержаны члены преступной группировки за вымогательство 4 млн. гривен с фермеров. Вымогателей задержали с участием спецназа КОРД во время получения первой части денег в сумме 700тис. гривен. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- До складу групи входило троє чоловіків, жителі Дніпра, Синельникове та Солонянського району. Протягом місяця вони постійно телефонували фермерам та погрожували фізичною розправою. Щоб довести серйозність своїх намірів – підпалили територію біля зерносховища та обстріляли його. За безперешкодний «дозвіл» займатися фермерською діяльністю, залишити у спокої родину та не шкодити майно вимагали 4 млн гривень.
Зібравши достатньо доказів причетності чоловіків до вимагання коштів з потерпілих, правоохоронці затримали їх при передачі першої частини грошей від фермерів в сумі 700 тис. гривень. Під час обшуків за місцем мешкання та в автомобілях затриманих вилучено грошові кошти, зброю та боєприпаси.
Наразі всіх фігурантів затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм загрожує відповідальність за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання), що передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Метки: вымогательство, преступная группировка, фермеры