В Днепре задержали преступников, промышлявших грабежами и кражами в транспорте

Злоумышленники промышляли в общественном транспорте. Подбирая удобный момент, преступники совершали кражи личных вещей. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий правоохранители установили причастность группы лиц к совершению грабежей и краж в общественном транспорте на территории Днепра.
Об этом сообщает пресс-служба ГС ГСЧС в Днепропетровской области

Dnepr14.02.2020

«Так, 13 лютого близько 08.00 на зупинці громадського транспорту по проспекту Гагаріна в місті Дніпро злочинці на очах у заявника та свідків з сумки викрали мобільний телефон.
Оперативники за лічені хвилини затримали двох злодіїв. Ними виявились 52 та 33-річні місцеві жителі, раніше судимі за вчинення аналогічних злочинів. Поліцейські вилучили у чоловіків викрадене майно.
Крім того, поліцейські встановили причетність чоловіків до вчення ще чотирьох крадіжок, вчинених у жовтні та листопаді 2019 року. Злодії викрадали мобільні телефони, гаманці в громадському транспорті та на зупинках.
В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання затриманих працівники поліції виявили та вилучили дев’ять гаманців, п’ять мобільних телефонів, вироби з жовтого металу, травматичний пістолет, магазин з патронами, а також три гранати та запали до них», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали о том, что в Днепре задержали разбойников, которые грабили и избивали горожан в парке Шевченко.

 

Метки: грабежи, задержание, общественный транспорт, полиция