В Днепре задержали мошенников, звонивших гражданам от имени службы безопасности банка

Правоохранители опросили 25 работников, которые находились в офисе колл-центра и занимались мошеннической деятельностью. Обыски проводились в офисе по улице Европейской Днепра с участием работников управления уголовного розыска и бойцов полка полиции особого назначения, а также представителей прокуратуры. Об этом сообщается на странице Полиции Днепропетровской области в Фейсбуке.

- Правоохоронці встановили схему, за якою працювали оператори шахрайського call-центру, - отмечается в сообщении. - Вони телефонували клієнту нібито від імені працівника служби безпеки банку і повідомляли про виявлені шахрайські дії на карткових рахунках, загрозу блокування картки, після чого пропонували пройти верифікацію та здійснити інші дії з банківською карткою. Далі випитували фінансові дані та іншу конфіденційну інформацію, зокрема СVV- та пін-коди банківських карт, авторизаційні дані до онлайн-банкінгу.
Отримавши доступ до карткового рахунку, всі гроші потерпілих перераховували на підконтрольні їм рахунки, оформлені на третіх осіб.
Поліцейські вилучили 30 комплектів комп’ютерної техніки, мобільні телефони, чорнові записи та покрокові інструкції спілкування операторів із майбутньою жертвою.
За вказаним фактом триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Вилучена комп’ютерна техніка направлена на експертизу, а поліцейські вживають заходи для встановлення всіх осіб, причетних до злочину.

Метки: мошенники