Понеділок, 15 липня 2024 року

В Днепре возле планетария появилась маленькая ракета

В Днепре открыли бронзовую мини-скульптуру «Днепровская ракета». Ее установили у планетария (спуск Крутогорная, 10). Это восьмая завершающая скульптура проекта "Відчуй Дніпро", который реализуется благодаря «Бюджету участия».
Об этом сообщает пресс-служба горсовета Днепра.

рака-2

«За словами автора проєкту «Відчуй Дніпро» Карена Агаджаняна, восьма скульптура «Дніпровська ракета» завершує лише перший етап реалізації проєкту.
«Ми вдячні програмі «Бюджет участі» за можливість виготовити та встановити 8 мініскульптур. Усі вони вказують на особливості нашого міста – такі, яких немає в інших містах. Так ми даємо зрозуміти, що Дніпро туристично привабливий, тут є куди піти та на що подивитись. Ми й надалі плануємо працювати над проєктом і дуже скоро ви почуєте про відкриття нових цікавих бронзових скульптур» – зазначив Карен Агаджанян.

рака-6

Нагадаємо, проєкт «Відчуй Дніпро» стартував у вересні 2020 року. Згідно із задумом у середмісті встановили 8 мініатюр, присвячених видатним особистостям чи значущим подіям Дніпра. Перша, «Міст Олександра Поля», розташована на фонтані навпроти міської ради; друга, присвячена диригенту Гургену Карапетяну, розташована біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана; третю, «Марафонець Дніпра», можна знайти на Фестивальному причалі; четверту, печиво «Дніпро», встановили на оглядовому майданчику у парку Шевченка; п’яту, «Залікова книжка», розмістили на фасаді будівлі Університету митної справи та фінансів; шосту, бронзовий мінітрамвай, можна побачити на Катеринославському бульварі; сьома, «Фанат Дніпра», розташована на вулиці Андрія Фабра та восьму завершальну, «Дніпровська ракета», можна знайти біля планетарію. За словами авторів, на офіційному сайті проєкту незабаром з’явиться туристичний маршрут по місцях розташування мініскульптур», - отмечается в сообщении.

рака рака_99 рака-3 рака-5

Ранее мы писали  о том, что горожан приглашают на квест по поиску мини-скульптур Днепра.

Метки: Карен Агаджанян, мини-скульптура «Днепровская ракета», проект «Відчуй Дніпро»

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.