В Днепре водитель защемил стеклом руку патрульного и нажал на газ

Сегодня утром патрульные заметили, что водитель припарковал автомобиль Nissan Leaf в зоне дорожного знака 3.34 (Остановка и стоянка запрещены). Патрульный пояснил водителю его нарушение и обратился с законным требованием предоставить для ознакомления водительское удостоверение. Но водитель отреагировал агрессивно. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом происшествии сообщается следующее.

заш_3

- Чоловік поводився зухвало, та не виконував вимоги поліцейського. А потім, не зважаючи на те, що інспектор тримав руку на рамі вікна під час спілкування, зачинив його, защемивши патрульному кисть склом і розпочав рух, намагаючись поїхати з місця події.
Але це не вдалось. Кермувальника затримали, застосувавши фізичну силу та кайданки. Автомобіль заблокували, викликали слідчо-оперативну групу та швидку. Патрульного шпиталізували. Попередній діагноз: забій плеча та кистьового суглобу.

Як з'ясувалося, 46-річний порушник вже був засуджений. На нього склали адміністративний матеріал. Втім, тепер чоловікові загрожує кримінальна відповідальність за ст.345 (Погроза або насильство до працівника правоохоронного органу) ККУ. Вирішується питання про затримання громадянина в порядку ст.208 КПК. Автомобіль евакуювали на штрафмайданчик.

защ

защ_2