В Днепре на взятке погорел полицейский чин: “трусил” бизнес-вумен

Начальник сектора превенции одного из отделений полиции Днепра требовал 15 000 гривен за невмешательство в хозяйственную деятельность жительницы города. Чиновник полиции задержали на передаче первой части взятки. В группе «Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-До працівників Дніпропетровського управління ДВБ НПУ звернулася 32-річна жінка та повідомила про протиправні дії одного зі співробітників поліції Дніпра. Після ретельної перевірки інформація знайшла своє підтвердження.
Встановлено, що начальник сектору превенції одного з відділень поліції Дніпровського ВП ГУНП Дніпропетровщини вимагав у місцевої жительки 15 тисяч гривень неправомірної вигоди. За цю суму поліцейський пообіцяв не створювати проблем із законом та сприяти невтручанню правоохоронців у її господарську діяльність.
Працівники Дніпропетровського управління ДВБ НПУ, ДБР, під процесуальним керівництвом військової прокуратури затримали 31-річного хабарника неподалік відділення поліції під час одержання ним першої частини «відкупних» - семи тисяч гривень. Гроші вилучено.
За матеріалами внутрішньої безпеки поліції військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Згодом матеріали передано за підслідністю до ТУ ДБР, розташованого у місті Полтава.
Наразі поліцейському готується оголошення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. За корупційні дії посадовцю поліції загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

хаб хаб_2 хаб_3 хаб_4 хаб_5

Метки: взятка, чиновник