В Днепре в результате спецоперации задержан лидер организованной преступной группировки

Во время задержания 40-летнего жителя Днепра и его 37-летнего сообщника изъято большое количество оружия и боеприпасов, поддельные документы на разных лиц, автомобили-двойники с поддельными номерными знаками, в том числе полицейскими. Отдел коммуникации полиции Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-13 грудня поліцейські вийшли на слід лідера злочинної групи, причетного до ряду майнових злочинів. Під час затримання він протаранив службові автомобілі та втік. Після цього став переховувався від поліції та був оголошений у розшук. У ході розслідування поліцейські встановили дружні та родинні зв’язки підозрюваного, його спільників. Також виявили речові докази, завдяки яким оперативникам карного розшуку вдалося затримати двох особливо небезпечних злочинців.

опг_2

Співробітники управління карного розшуку встановили, що затриманий організував принаймні п’ять озброєних розбійних нападів на квартири та будинки мешканців Дніпропетровської області та причетний до інших тяжких злочинів.
Погрожуючи зброєю, зловмисники зв’язували власників, били їх та вимагали цінності. Потім забирали з помешкань гроші, золоті вироби та інші цінні речі, у тому числі й дорогі автомобілі.

Зловмисники пересувалися по всій території України, а 25 квітня була отримана оперативна інформація, що вони перебувають біля станції «Нижньодніпровський вузел». Під час затримання у лідера групи - 40-річного жителя Дніпра - і його 37-річного спільника вилучено велику кількість зброї та боєприпасів, підроблені документи на різних осіб, автомобілі-двійники з підробленими номерними знаками, в тому числі й поліцейські номери.

Затриманим загрожує відповідальність за ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, що передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі поліція встановлює інших осіб, які входили до складу групи.

опг ОПГ_1 опг_3

Метки: задержание, оружие, полиция, преступная группировка, спецоперации