В Днепре установили «сердечную» инсталляцию для сбора пластика

Днепровский национальный университет имени Олеся Гончара присоединился к акции «Кришечка для крихітки» Благотворительного фонда «Генофонд будущего». возле Дворца студентов ДНУ установлена инсталляция в форме сердца для сбора пластиковых крышек. Средства от благотворительного проекта будут направлены на помощь детям с особыми образовательными потребностями.
Об этом сообщает пресс-служба ДНУ
«Співпраця ДНУ імені Олеся Гончара із Центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації Dnipro Sensory World розпочалася із підписання Меморандуму про підтримку дітей і молоді з особливими освітніми потребами. Як зазначила виконувачка обов’язків ректора ДНУ Ольга Соколенко, нині в ДНУ на І-ІV курсах навчаються 115 студентів з особливими освітніми потребами, для яких доступні всі ресурси ДНУ – як у навчальній та позанавчальній роботі, так і в рамках благодійної волонтерської допомоги.
Анна Кириченко, директорка БФ «Генофонд майбутнього» говорить, що проєкт ініціювали саме в ДНУ імені Олеся Гончара, адже прагнула, щоб у студентському середовищі формувалося толерантне ставлення до дітей з особливими освітніми потребами», - отмечается в сообщении.

cердце IMG_8818b сердц_3 срдце-2

Метки: благотворительность, инсталляция, сбор пластиковых крышек