Вівторок, 23 липня 2024 року

В Днепре ушел из жизни заслуженный ветеран КБ «Южное»

Сегодня ушел из жизни советник Генерального директора ГП «КБ «Южное» Виктор Дмитриевич Ткаченко. Он – лауреат Государственной премии Украины в области науки и техники, лауреат медали им. академика М.К. Янгеля, заслуженный ветеран ГП «КБ «Южное», почётный работник космической отрасли Украины, заслуженный машиностроитель Украины. Об этом сообщается на странице «Yuzhnoye State Design Office»  в Фейсбуке.

Ткаченко

- Віктор Дмитрович був талановитим інженером, блискучим організатором, справжнім професіоналом, високоосвіченою та інтелігентною людиною з винятковим почуттям відповідальності за доручену справу, - отмечается в сообщении. - Накопичений досвід організаторської роботи дозволив йому протягом більш ніж двадцяти років виконувати обов’язки помічника Генерального конструктора - Генерального директора КБ «Південне» (1994-2018), а згодом зайняти посаду заступника Генерального директора з персоналу, комунікативної та соціальної політики.
Віктор Дмитрович завжди приділяв велику увагу роботі з колективом підприємства, молодими спеціалістами, питанням покращення умов роботи та соціального забезпечення працівників. До нього завжди звертались за порадою та допомогою, до кожного він знаходив підхід. У пам’яті всіх, хто знав та працював з Віктором Дмитровичем назавжди збережеться пам'ять про його чудові людські якості, небайдужість, тактовність та доброзичливість.
З превеликим сумом і болем зустріли у КБ «Південне» звістку про смерть Віктора Дмитровича. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та розділяємо всім серцем ваші біль та горе. Хай земля йому буде пухом, а світла пам'ять про нього залишиться назавжди в наших серцях.
Прощання з Віктором Дмитровичем відбудеться у понеділок, 8 листопада з 11.00 до 12.30 у ритуальній залі СБЛ №1 з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Метки: Виктор Дмитриевич Ткаченко, КБ «Южное», светлая память

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.