В Днепре ушел из жизни первый солист балета оперного театра Виктор Рогачев

18 декабря ушел из жизни первый солист балета Днепропетровского академического театра оперы и балета, педагог-репетитор Виктор Рогачев.
На сцене нашего оперного Виктор Иванович танцевал все ведущие партии лирического репертуара. А последнюю свою партию исполнил в балете «Это танго в июне» в 2018 году. На тот момент ему было 68 лет.

Печальной новостью о смерти легендарного артиста поделились на фейсбук-странице театра. 

-З почуттям глибокої скорботи повідомляємо про смерть першого соліста балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету, педагога-репетитора РОГАЧОВА ВІКТОРА ІВАНОВИЧА
(23.09.1950-18.12.2020)
Він належав до числа тих, хто починав славну біографію Дніпропетровського балету. На сцені нашого театру він станцював все провідні партії ліричного репертуару: Принц Зігфрід в “Лебединому озері”, Принц Дезіре в “Сплячій красуні”, Принц у “Лускунчику”, Граф Альберт у “Жізелі”, Юнак у “Шопеніані”, Базіль у “Дон Кіхоті”, Ромео у “Ромео та Джульєтті”, Крас у “Спартаку”, Лукаш у “Лісовій пісні” та інш.
Останньою виставою, в якій він танцював, став балет “Це танго у червні” 8 травня 2018 року (на той момент йому було 68 років).
Він був талановитим танцівником, видатним артистом, надійним партнером та вірним другом. Свою педагогічну діяльність він розпочав як педагог-репетитор у балетній школі при нашому театрі, а продовжив як педагог-репетитор Дніпропетровського обласного театрально-художнього коледжу, де згодом став головою предметно-циклової комісії хореографії. Він був педагогом, який міг не тільки навчити та поділитися секретами професії, а міг допомогти всім серцем полюбити професію артисту балету.
У наших спогадах він назавжди залишиться казковим принцом — благородним, сильним, справедливим, добрим та чуйним. Вічна пам'ять та заспокоєння його душі, - скорбят коллеги.

Светлая память талантливому артисту…

131975100_1758039597691982_5816919282457330045_o ГЛАВН

Метки: Виктор Рогачев, светлая память