В Днепре умер легендарный врач Константин Уткин

В Днепре умер Константин Уткин, медик, ветеран Второй мировой войны, авиационный техник.

уткин

Печальной новостью на своей странице в ФБ поделился заместитель главного врача областной больницы им. Мечникова Александр Толубаев 

«31 жовтня на 93-му році життя не стало Костянтина Петровича Уткіна.

Людина з великим серцем. Для всіх нас – адміністрації, лікарів, медичних сестер лікарні ім. І.І. Мечникова, велика втрата. Кожен з нас пам'ятає Костянтина Петровича неперевершеним фахівцем, експертом, в якого були відповіді на всі найскладніші питання. Чуйний, врівноважений, справедливий.
Учасник бойових дій в Другій світовій війні. З 17 років Костянтин Петрович – авіаційний технік з обслуговування бойових літаків. Нагороджений орденом Вітчизняної війни.
Після закінчення медичного інституту з 1961 року працював в Дніпропетровській обласній лікарні ім. І.І.Мечникова на посаді заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, а в подальшому лікарем – експертом з тимчасової непрацездатності до 2010 року. Почесний член ветеранської організації лікарні ім. І.І. Мечникова, навіть на заслуженому відпочинку, завжди брав участь у всіх святкових заходах з нагоди Дня Перемоги, цікавився життям лікарні, був невід'ємною нашою частиною.
Сумуємо, висловлюємо співчуття рідним і близьким.
Спочивайте з миром, Костянтине Петровичу», - отмечается в сообщении.

«Днепр вечерний» искренне соболезнует родным и близким легендарного врача-эксперта.

Ранее мы сообщали  о том, что на Днепропетровщине умер старейший ветеран Второй мировой войны.

Метки: Константин Уткин