В Днепре умер известный журналист

На 86-м году жизни умер наш талантливый коллега Михаил Павлович Куюн. Печальная новость обнародована на фб-странице НСЖУ 

183553370_3896254170458917_2666295533815086809_n

«Гірко і боляче. Боляче й гірко. Рік тому ми всі дружно вітали ветерана дніпропетровської журналістики Михайла Павловича Куюна з 85-річчям від дня народження, а нині доводиться говорити, що він пішов за Межу Вічності…
Він був прекрасною людиною. Основою всього його життя були такі беззмінні риси, повсякденна справедливість, глибока людяність і висока добросовісність. Таким був. Таким і будемо його пам’ятати – людину, яка все життя була віддана журналістському слову.

Михайло Павлович Куюн розпочинав свою професійну журналістську діяльність у Новомосковському районі, де, до речі, його щиро й від душі шанують і нині. Велику частку свого життя віддав обласній газеті «Днепровская правда», де завжди сповідав беззмінне журналістське правило – шанувати людину праці й стояти на захисті її інтересів.

Водночас він був прекрасним сатириком і художником. Його добре знали читачі журналу «Перець», де він постійно друкував свої і досить гострі, й гумористичні публікації.

Ім’я Михайла Павловича Куюна назавжди залишиться в історії дніпропетровської журналістики. Він був і залишиться тим добрим прикладом, тією творчою висотою, до якої повинні тягнутися молоді журналістські покоління.

Щирі співчуття рідним і близьким Михайла Павловича», - отмечается в сообщении.

Метки: Михаил Павлович Куюн