В Днепре у женщины остановилось сердце посреди улицы: медики “скорой” боролись и выиграли

Медики Днепра «откачали» 58-летнюю женщину, у которой остановилось сердце прямо на улице.

Горожанке стало плохо в общественном месте, она теряла сознание. Прохожие вызвали скорую помощь. Бригада опытных медиков оперативно и профессионально начала реанимационные мероприятия. В итоге, женщину удалось вернуть к жизни.

О чудесном спасении пациентки рассказала Валентина Горлань на странице Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини. 

215924095_868296484067722_7626096524601551070_n

- Літо – з одного боку довгоочікуване тепло, після затяжних дощів, з іншого - аномальна спека з надмірними опадами, які негативно впливають на стан здоров'я людей.
Так, 8 липня до Центральної оперативної диспетчерської КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ДОР (під керівництвом Шевченка Р.А.) надійшов виклик, що у громадському місці жінці стало погано, втрачає свідомість.
Негайно на виклик виїхала бригада інтенсивної терапії та реанімації Індустріальної підстанції Дніпровської станції ЕМД, у складі лікаря - Жмура Павла Олександровича та фельдшера - Бражника Миколи Миколайовича. Після прибуття на місце виклику, було виявлено жінку 58 років, у якої трапилася зупинка серця. Бригада досвідчених медиків вчасно та професійно розпочала реанімаційні заходи та після надання допомоги - повернули людину до життя .
Пацієнтка госпіталізована.
Бажаємо їй скорішого одужання.
Слід пам'ятати про міри застережності під час перебування на вулиці в спекотну погоду, - рассказала фельдшер.

Метки: медицинская помощь, сердце