Понеділок, 22 квітня 2024 року

В Днепре тяжелобольные и пожилые люди будут носить SOS-браслеты с QR-кодом

Отсканировав QR-код на браслете, можно увидеть информацию о заболеваниях человека, группе крови, аллергии, контактах доверенных лиц, а также ФИО, дату рождения и как оказать неотложную помощь. Эта информация нужна, чтобы быстро оказать помощь человеку, которому, например, стало плохо на улице и необходимо оперативно его идентифицировать. Об этом сообщает пресс-служба горсовета.

брслет 2

- Проєкт спрямований на зменшення випадків, коли перехожі проходять повз людей, які лежать на вулиці, адже думають, що вони перебувають у стані алкогольного сп’яніння, – розповів заступник голови правління ГО «Фонд соціальних ініціатив» Роман Герасимчук. - Браслети дають зрозуміти, що постраждалому необхідна допомога. На сьогодні ми роздали 600 браслетів, 500 з них отримали люди, які обслуговуються в територіальних центрах. Наступного року ми плануємо продовжити цю ініціативу.
У Дніпрі близько 15 тисяч людей потребують таких браслетів. Це хворі на цукровий діабет, гіпертонію, психічні захворювання, а також літні люди та ті, що мають порушення пам’яті або епілепсію. Отримати браслет можна, звернувшись до територіального центру, – вам потрібно буде заповнити анкету та дати згоду на оброблення персональних даних.

- Анкетування триває близько 10-15 хвилин, ми запитуємо ПІБ, номер телефону, групу крові, інформацію про наявність алергій та хронічних захворювань, дані контактних осіб. У територіальному центрі Шевченківського району обслуговуються близько 800 людей, половина з них потребують таких браслетів, – поділилась фахівчиня із соціальної роботи КУ «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування» ДМР Катерина Авдєєва.

 

Метки: SOS-браслет

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.