В Днепре суд отменил платные парковки, в горсовете уточнили

В Днепре состоялось заседание апелляционного суда, на котором отменено решение горсовета, устанавливающее тариф на парковки. Об этом сообщил Денис Селин, руководитель ОО «Громадський Контроль» , которая подала иск к горсовету и выиграла.

9e6b0561-f36d-434f-86b7-bef2c759bfcc

- Суд по парковкам выиграли (громконтроль). Со следующей недели все бесплатно. Спасибо всем, - написал Денис Селин.

Ранее ОО «Громадський Контроль» в Фейсбук объясняла свою позицию:

- Ми вимагаємо скасувати рішення №512 (зі всіма змінами), яке встановлює ціну в 10-15 гривень за годину паркування. Це рішення не пройшло регуляторну процедуру, як передбачає закон, і тому має бути скасоване…

Громадський Контроль виступає за те, аби в місті були парковки, але вони мають бути безкоштовними, або тарифи на них мають бути обгрунтованими і прозорими, і не має бути монополії.

- Теперь в Днепре пройдет нормальная процедура регуляторного акта, где каждый днепрянин сможет поприсутствовать на громадських слушаниях и решить где парковки должны быть и сколько стоить, - подытожили в ГромКонтроле результат судебного заседания.

В редакцию "Днепра вечернего" поступила информация пресс-службы Днепровского горсовета, в ней в частности говорится:

Сьогоднішнім рішенням апеляційного суду відмінено рішення про розрахунок вартості послуг паркування, яке до того вже було визнане таким, що втратило чинність, рішенням Виконкому Дніпровської міської ради. При цьому, повного тексту судового рішення наразі немає.

Концепція «Єдиного паркувального простору» продовжує функціонувати в стандартному режимі. Тарифікація обґрунтована та встановлена на 140 паркувальних майданчиках, які розташовані виключно у центральній частині міста".

Метки: парковки