В Днепре студенческий театр поставил спектакль ко Дню памяти и примирения

В Днепре любительский театр «Истоки» показал миниспектакль «О ней ...». В спектакле заняты студенты и выпускники Днепровского транспортно-экономического колледжа. Премьеру приурочили ко Дню памяти и примирения. Об этом сообщает suspilne.media.

Как рассказала автор и режиссер Глория Забара, готовили спектакль около двух месяцев.
-«Про неї…» – це про війну, - пояснила Глория. - У виставі поєднано декілька жанрів. Особливість в тому, що тут об'єднані і пантоміма, і хореографія, і акторська гра. Артисти мого театру - не професійні танцюристи, це люди які вчаться на технічні спеціальності.
- Я граю дівчину, яка проводжає свого хлопця до армії, - отметила Ариадна Мухамадиева, акторка театру. - Він нібито трагічно помирає. Потім я його зустрічаю живого, але в цей момент вже виходжу заміж за іншого, і це внутрішній дисонанс відбувається з героїнею. І я буду сподіватись, що емоційно відіграємо, бо це грати дійсно важко.
Непросто было и Дмитрию Велегуре, сыгравшему главную мужскую роль.
- Тема дуже важка для покоління мого віку, тому що не у багатьох залишилися дідусі або бабусі, які розповідали про війну, як це було насправді, - пояснил Дмитрий. - Тому дуже важко було вжитися повністю в роль емоційно, - розповів хлопець.
Наступного разу виставу у театрі планують показати восени, до Дня визволення Дніпра.

спект спект_2

Метки: спектакль ко Дню памяти, студенческий театр